Meno inkubatorius

Paskutinę rugpjūčio savaitę, kai rugsėjis alsavo į nugarą, ištuštėjusi Seredžiaus mokykla vėl atgijo. Vyko kūrybinė/meninė mokinių poilsio stovykla "Meno inkubatorius", finansuojama Jurbarko rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų rėmimo fondo lėšomis.

Vadovaujami dailės mokytojos Rimos Mačiulytės, kūrėme gamtoje ir iš to, ką davė gamta (o ji dovanų serediškiams tikrai nepašykštėjo!). Negali nepastebėti, kokioje gražioje vietoje įsikūrusi mokykla - parkas, šimtmečius skaičiuojantys medžiai, žaluma, samanos, tikra ramybės oazė... Tik apsidairyk, pakelk akis ir mėgaukis! Stovyklautojai bendravo, išmoko naudingų dalykų, rado bendraminčių, bandė geriau pažinti save ir kitus, tobulėjo.

Projekto metu dar labiau išryškinome mokyklos parko grožį ausdami/pindami tarp medžių „Laišką protėviams“. Rinkome gamtines medžiagas (žoles, laukinius augalus ir t.t.), kuriuos apjungėme su projekto metu įsigytomis priemonėmis (tinklais, virvelėmis, siūlais, maišais ir t.t). Pagaminome rėmelius mokinių darbams mokyklos galerijoje eksponuoti. Už projekto lėšas įsigytos medžiagos padeda didinti mokymosi motyvaciją, žingeidumą, formuos teigiamą požiūrį į meną ir supantį pasaulį.

Projekto akimirkos, įamžintos fotografijose, puošia mokyklos galeriją. Kviečiame užsukti, įsitikinsit!

Projekto koordinatorė
socialinė pedagogė Laima Bakšenskienė