Klaida
  • JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /var/www/clients/client855/web1075/web/images/renginiai/lapkricio6/
Pranešimas
  • JW_SIG_PRG

Lapkričio 6

KAIP GERA, KAI MOKYKLA KVEPIA PYRAGAIS

Antradienį mokykloje prisiragavome skaniausių pyragų! Kiek išmonės, kūrybiškumo ir meilės čia buvo įdėta! Greičiausiai nuo stalo dingo „Tinginys“ ir smaližių mėgstami keksiukai. Aktyviausi buvo pradinukai: prikepė daugiausiai pyragų ir buvo dosnūs aukodami. Surinktą paramą skyrėme "Išsipildymo akcijai". Visiems tiems, kuriems jos labiausiai reikia – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams, kuriems medikai jau nesuteikia daug vilčių pasveikti ar net išgyventi ir kuriems tik akcijos metu surinktų lėšų dėka pavyksta gauti reikalingą gydymą, vaistų ar specialią medicininę įrangą.

Aukodami darbe ar mokykloje, tą gražią idėją parsinešame ir į namus. Juk vien pyrago kepimo procesas prasideda nuo namų – kai apie tai kalbi ir dalijiesi su šeimos nariais. Tai suvienija ir suartina šeimas, sukuria jaukumo ir pasitikėjimo atmosferą mokykloje. Juk bendruomeniškumas ir įsitraukimas yra pagrindinės Pyragų dienos idėjos.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie akcijos. Ačiū tiems, kas kepė, ir visiems, kas aukojo. Būkime dosnūs vieni kitiems gerumu!

Socialinė pedagogė
Laima Bakšenskienė