Kovo 18

SĖKMĖ KONKURSE

Kazickų šeimos fondas kartu su Jurbarko viešąja biblioteka organizavo konkursą ,,Laiškas išvykusiam draugui“. Konkurse galėjo dalyvauti visų amžiaus grupių dalyviai. Malonu, kad rašyti laiškus panoro ir keletas mūsų mokyklos mokinių. 7 klasės mokinio Vėjo Žilinskio parašytas laiškas buvo vienas iš trijų geriausių 7-8 klasių mokinių grupėje, o devintokė Agnė Bartuševičiūtė tapo gimnazijos 1-4 klasių grupės nugalėtoja.
,,Laiškas buvo skirtas mano geriausiam draugui Matui, kuris gyvena Paryžiuje ir lanko futbolo, dramos būrelius. Prisiminiau nuotykius žiemą lipdant didelį sniego senį... Papasakojau apie save, apie akimirkas, kurios mane priverčia juoktis ir šypsotis. Tarsi niekada nepamirštu vaikystės draugo, su kuriuo patirta daug smagių nuotykių, kuris priversdavo juoktis, su kuriuo bendraudama supratau, ką reiškia tikras draugas. Stengiausi išlaikyti ryšį tarp savęs ir draugo. Klioviausi savo emocijomis ir prisiminimais. Galbūt mano tekstas yra tik fantazija, tačiau jame yra daug tiesos,“ – pasakojo Agnė.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojai – dovanomis.