Balandžio 2

Neformalus vaikų švietimas: planavimas ir įgyvendinimas

Balandžio 2 d. S. Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre vyko mokymai „NVŠ programos įgyvendinimo praktiniai mokymai: nuo planavimo iki įgyvendinimo“. Juose dalyvavo visi, kuriuos domina vaikų neformalaus švietimo organizavimas. Žinias gilino ir tie, kurie jau užsiima, ir tie kurie dar tik planuoja šią veiklą. Vykdant NVŠ programas, labai svarbu ne tik sukurti saugią aplinką, sugalvoti įdomią veiklą, bet, gavus tikslinį finansavimą, įsigyti tam reikalingų priemonių bei teisingai sutvarkyti dokumentaciją, kurios čia tikrai nemažai. Apie tai ir buvo kalbama mokymų metu. Programas remiamas ES fondo lėšomis, skiriant vieno vaiko neformaliajam ugdymui penkiolika aurų per mėn. NVŠ programų įgyvendinimas sudaro galimybę vaikams prasmingiau ir įdomiau leisti laisvalaikį. Šių projektų gaunama parama mūsų mokykloje džiaugiasi ir vis naujas pergales varžybose „skina“ „Mes mylim futbolą!“ programos dalyviai.