Gegužės 3

Brangioji saule, kai iš dangaus žiūrėsi į žemę,
pačiais šilčiausiais spinduliais glostyk
mano mamos galvą, kad ji pajustų,
kokia man yra brangi...

Sveikinome mamytes

Kaip ir kasmet, kai pražysta gražiausi pavasario žiedai sveikiname savo brangiausius žmones – mamas ir močiutes.

Penktadienį gėlių žiedai, gražiausi žodžiai, skambios dainos, šokiai, vaikų spektaklis džiugino mamytes, susirinkusias į mokyklos-daugiafunkcio centro salę. Skambėjo mokinių ansamblių dainos apie mamą, pavasarį, vaikystę. Nuotaikingais šokiais džiugino pradinių klasių šokių kolektyvas „Dubysėlė“, konferencijos „Saulės vaikai“ dalyviai. Naujai susibūręs pradinių klasių mokinių dramos būrelis parodė žaismingą spektaklį „Melagių pilis“.

Visos mamytės galėjo pasigėrėti mokytojos Dalios Nekriošienės vadovaujamo "Darbštuolėlių" būrelio sukurtais darbais.

Tikime, kad ir vaikų, ir jų artimųjų širdyse ši šventė pasėjo gerumo ir meilės grūdelį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Šimkevičienė