Gegužės 28

VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI

Gegužė - mėnuo be smurto prieš vaikus. Jau 12 kartą Naujamiesčio progimnazijoje vyko prevencinis renginys - Šaunių komandų varžytuvės "VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI". Renginyje dalyvavo 11 komandų: Kelmės Kražantės progimnazijos, Telšių r. Kaunatavos pagrindinės mokyklos, Veliuonos, Naujamiesčio, Viešvilės, Skirsnemunės, Eržvilko, Šimkaičių, Jurbarko Vaikų dienos centro, mūsų Seredžiaus komanda bei svečiai iš Rumunijos. Renginio tikslas – telkti mokyklos bendruomenes, stabdant patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą. Pasveikinti Erasmus+ projekto bei renginio dalyvių, „Zaharia Stancu“ gimnazijos mokinių, atvyko Rumunijos ambasadorius Dan Adrian Balanescu, kartu su juo ir Lietuvos respublikos Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius. Sveikinimo žodį tarė ir Jurbarko rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė.

Komandoms buvo skirtos dvi užduotys: namuose atlikto kūrybinio darbo pristatymas – paveikslas „Juoda+balta=pusiausvyra“ ir žinomos pasakos šiuolaikinė vaidybinė improvizacija, atskleidžianti renginio temą. Komandos užduotis pateikė išradingai, džiugiai ir kūrybingai. Pasirodymus vertino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo įsakymu patvirtinta vertinimo komisija.
           Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokyklos komanda „Svajonių komanda“, kurią sudarė Agnė Bartuševičiūtė, Dilanas Puikys, Lukas Ovidijus Lukošaitis, Iveta Meiliūnaitė, Vesta Karaliūtė ir Meida Jančiauskaitė. Pelnėme žaismingiausios komandos titulą.

Socialinė pedagogė Laima Bakšenskienė