1. 8:30  –  9:15
  6. 13:25 – 14:10
  7. 14:15 – 15:00

Mokytojai

Margarita Baršauskienė – lietuvių kalbos ir etnokultūros  mokytoja – metodininkė. Išsilavinimas – aukštasis.

Asta Dovidaitienė- priešmokyklinio ugdymo grupės pedagoge. Išsilavinimas – aukštesnysis.

Kristina Laurinaitė – geografijos vyr. mokytoja ir kūno kultūros mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis.

Jūratė Gudžiūnaitė – matematikos vyr. mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis.

Lina Juškienė – biologijos mokytoja-metodininkė ir chemijos mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis.

Lina Veličkienė  – technologijų mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis

Rimutė Mačiulytė – dailės mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis

Daiva Milkintienė- lietuvių kalbos vyr. mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis.

Diana Stanišauskaitė – tikybos mokytoja. Išsilavinimas- aukštesnysis.

Daiva Morkūnienė – vokiečių kalbos vyr. mokytoja, rusu k. vyr. mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis.

Dalia Nekriošienė – pradinių klasių vyr. mokytoja. Išsilavinimas – aukštesnysis.

Laima Bakšenskienė – socialinė ir specialioji pedagogė. Išsilavinimas – aukštasis.

Rolanas Rulevičius – istorijos vyr. mokytojas ir informacinių technologijų vyr. mokytojas. Išsilavinimas – aukštasis.

Albina Masaitienė – anglų kalbos vyr. mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis

Antanas Milkintas – matematikos vyr. mokytojas. Išsilavinimas – aukštasis.

Dalė Vasiliauskienė – pradinio ugdymo vyr. mokytoja. Išsilavinimas – aukštasis.

Jūratė Žilevičienė – pradinio ugdymo vyr. mokytoja, logopedė. Išsilavinimas – aukštasis.

Liutauras Žilevičius – pradinio ugdymo vyr mokytojas. Išsilavinimas – aukštasis.

Jūratė Rulevičienė – mokytojo padėjėja. Išsilavinimas – vidurinis.